Haber & Medya

20.09.2017

PROPOSTE 2017’de Vanelli Rüzgarı Esti

Muhteşem bir galayla başladı.  Muhteşem mimarisiyle ziyaretçilerini büyüleyen Hotel Villa Antica’nın güzel ortamında sıradışı İtalyan sanatçı Mario Biondi birbirinden güzel şarkılarıyla katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Holdingimiz dünya çapındaki markası Vanelli, İtalya’nın Como şehrinde düzenlenen PROPOSTE 2017 Fuarı’na katılarak gurur kaynağımız oldu.

3-5 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen fuara geçtiğimiz sene olduğu gibi bu yıl da VILLA ERBA ve VILLA PARRAVICINI ile birlikte açtığı standla katılan Vanelli, her biri yaratıcı yaklaşımımızın ürünü olan koleksiyonlarıyla ziyaretçilerine adeta görsel bir şölen sundu.

Dünyanın farklı ülkelerinden 89 katılımcının yer aldığı PROPOSTE 2017, ürün ve hedef kitlemize uygunluğu yönüyle beklentilerimizi fazlasıyla karşılayan bir fuar oldu. İki ayrı mekanda bir yandan eski müşterilerimizi tekrar ağırlıyor olmanın mutluluğunu yaşarken bir yandan da yeni müşterilerimizle tanışıyor olmanın mutluluğunu yaşadık.

Geçtiğimiz yılla karşılaştırıldığında ziyaretçi sayısında herhangi bir düşüşün yaşanmadığı Fuarda, tam aksine özellikle, ABD, Rusya, Avustralya, İspanya ve Almanya'dan ziyaretçi sayısında önemli bir artış olduğunu gözlemledik.

Çok geniş yelpazeli ve ürün çeşitliliği ile göz dolduran koleksiyonlarımızı sergilediğimiz Fuar, yarattığı sinerji ve coşku ile Vanelli için mükemmel bir vitrin oldu.


<< Geri Dön